Auto-moto sporto lenktynininkų treniruočių programa 911

 

Pergalingai vairuok!

Pristatome treniruočių programą 911/ asmenines treniruotes skirtą auto-moto sporto lenktynininkams, vairavimo entuziastams. 911 tai pagalba pasiruošti lenktynėms, siekti aukštumų ir kurti savo istoriją.

Kūno treniruotumas turi didelę įtaką auto-moto sporte. Nuo to, kaip sportininkas yra fiziškai pasiruošęs, priklauso jo pasirodymas trasoje. Todėl parinkus tinkamus pratimus ir treniruočių metodikas ši programa / šios treniruotės padės gerinti jūsų rezultatus.

Auto-moto sporto varžybų metu stipriai apkraunamas vairuotojo kūnas. Jį stipriai veikia vadinamoji „G-Jėga“ stabdymo, akseleravimo ar posūkių metu. Sportininko kaklas, pečiai, pilvo presas ir, apskritai, visas kūnas patiria milžinišką įtampą visų lenktynių metu. Tai reiškia, kad vairuotojai turi būti stiprūs ir ištvermingi atletai.

Pagrindiniai treniruočių principai:
 Treniruočių įvairovė – Lenktynininkai negali treniruotis kaip kultūristai ir turėti didelių apimčių, tokiu būdu dingsta ištvermė. Sportininkas turi būti funkcionalus, lengvas ir stiprus pagal savo kūno masę. Turi būti įjungiami visi pagrindiniai raumenys (kaklas, pečiai, trapecija, p. presas, nugara, krūtinė, kojos..) ir kombinuojami su stabilumo ir reakcijos pratimais.
 Ištvermė – Per lenktynes vairuotojo pulsas gali užkilti iki 170-180 dūžių per minutę, todėl reikia ugdyti ištvermę ir dirbti tokiose amplitudėse. Vairuotojas turi ruoštis dviejų valandų įtemptam vairavimui, kai automobilyje temperatūra užkyla iki 40-50 laipsnių, kankina drėgmė bei nuolat jaučiama „G-Jėga“. HIIT (aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės) būtų vienas iš būdų tam pasiruošti.
 Pilvo preso raumenų stiprinimas – Svarbus balansas ir kūno stabilumas pasipriešinti atsirandančiai „G-Jėgai“.
 Kaklo raumenų stiprinimas – Moksliškai įrodyta, kad profesionalių lenktynininkų kaklo raumenys yra vieni stipriausių iš visų sporto šakų atstovų. Taip yra dėl to, kad sportininkas visų lenktynių metu turi išlaikyti savo kaklą tiesų nepaisant „G-Jėgos“. Todėl vienas svarbiausių dalykų vairuotojams yra stiprinti kaklo raumenis visomis įmanomomis amplitudėmis.
 Reakcija – Lenktynių metu sportininkui būtina greitai reaguoti ir pastebėti kiekvieną smulkmeną, todėl į programą būtinai įtraukiami pratimai skirti reakcijai, koordinacijai ir stabilumui gerinti.
 Mobilumas – Svarbus aspektas norint išvengti traumų, išlaikyti teisingą laikyseną ir lenktynių metu išnaudoti kuo mažiau kūno energijos.
 Baziniai pratimai – Žinoma, niekur nedingsta ir pagrindiniai kūno pratimai – Pritūpimai, atsispaudimai, prisitraukimai, ir mirties trauka. Šie pratimai turi būti atliekami kuo geresne technika, siekiant progreso.

Treniruočių programą sudaro:
 2 dienų sporto programa pritaikyta vairavimui tenkantiems raumenims, ištvermei tobulinti
 Savaitės krūvio paskirstymas
 Supažindinimas su programa
 2 asmeninės treniruotės

Kaina: 109,11 eur