Pralenk Save

Ar esi pasirengęs susipažinti su GERIAUSIĄ savęs versiją? Atėjo momentas, kaip niekad anksčiau pradėti savo fitneso kelionę svajonių kūno link, kurią pradėsi jau sausio 15! 🚀

 

Pasiruošk paprakaituoti, šypsotis ir tapti laimingesniu sporto ir mitybos pagalba! Tai ne tik iššūkis, tai įsipareigojimas tapti absoliučiai geriausia savo versija, kurios TU nusipelnei!

 

🌈 Kas tavęs laukia:

 

✨ Profesionaliai sudaryti treniruočių planai

✨ Mitybos planas ir konsultacijos

✨ Ekspertų patarimai ir palaikymas

✨ Savaitės iššūkiai, kurie užves eiti toliau ir nesustoti

✨ Prizai ir apdovanojimai už pasiektą rezultatą

 

🚨 Kodėl verta prisijungti?

 

🌟 Pakeisi savo kūną ir požiūrį į sportą vos per 90 dienų!

🌟 Padidinsi savo energijos ir pasitikėjimo lygį

🌟 Pradėsi formuoti sveikus įpročius, kuriuos visada galėsi pritaikyti gyvenime

🌟 Prisijunksi prie bendraminčių bendruomenės

🌟 Laimėsi nuostabius prizus ir įrodysi sau, kad gali!

 

🔥 Registruotis galite čia arba tiesiogiai mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Iššūkio kaina – 249 eur./mėn. 150 eur/mėn. Į kainą įeina: trenerio laikas, mitybos ir sporto planų sudarymas, sporto klubo abonimentas su SPA ir atsipalaidavimo malonumais!

Dažniausiai užduodami klausimai:

  1. Kada prasideda projektas?

Projekto pradžia sausio 15 dieną (pirmadienis). Laikas bus praneštas, likus dviem savaitėm iki seminaro, vieta – The Royal Athletics Club salėje, adresu: M.K.Čiurlionio 84A.

  1. Kada yra planuojamos treniruotės?

Pirmąją savaitę, treniruotės yra planuojamos pirmadienį, trečiadienį ir sekmadienį. Pirmadienio treniruotė prasidės nuo mitybos seminaro, kurio metu bus pristatomi invidualizuoti mitybos planai, treneriai plačiau paaiškins apie produktus ir metabolizmo darbą. Trečiadienio treniruotė prasidės nuo sporto plano: pratimai, kaip juos atlikti, kokie raumenys turėtų dirbti tam tikro pratimo metu. Treneriai nuosekliai parodys ir papasakos apie raumenų grupes, dažniausiai daromas klaidas ir kaip jų išvengti. Sekmadienį lauks poilsinis susitikimas su treneriais ir dalyviais SPA ir pirčių zonoje Royal Athletics klube. Šio susitikimo metu aptarsite kylančius klausimus, artimiau susipažinsite su treneriais ir dalyviais. Visos kitos Projekte laukiančios treniruotės bus derinamos su treneriais atskirai.

  1. Ar Projekte gali dalyvauti ir vyrai?

Taip. Projekte gali dalyvauti tiek vyrai, tiek moterys. Projekto metu moterims padės trenerė Gintarė, o vyrams treneris Artūras.

  1. Koks Projekto mokestis?

Projekto mėnesinis mokestis – 249 eur./mėn. 150 eur/mėn. Už projektą galima susimokėti tiek bankiniu pavedimu, tiek pačiame sporto klube. Mokėjimas už einamąjį mėnesį bus laukiamas iki kiekvieno mėnesio 15 dienos.

  1. Kur galiu registruotis projektui?

Registruotis projektui galite per šią nuorodą

Atgal