Treniruotės jaunuoliams (6-16m.)

Pagrindinis treniruočių tikslas bus smagiai ir gerai praleisti laiką kartu, paversti sportą pramoga, susirasti naujų draugų bei žinoma sustiprinti kūną, išlavinti judesius ir suformuoti kuo stipresnius ir teisingus įpročius ateičiai.

O tuo rūpinsis “BC Rytas-3” Ir SKM fizinio rengimo ir asmeninis treneris Gabrys Sadaunykas. Kuris yra sukaupęs didžiulę patirtį dirbant su vaikais įvairiose stovyklose JAV, Kinijoje ir Lietuvoje.

Trenuruotė nukreipta į viso kūno stiprinimą, sveikatinimą, fizinių ypatybių lavinimą ir judėjimo džiaugsmą. Užsiėmimų metu visapusiškai lavinamas fizinis pajėgumas, gerinama laikysena, koordinacija, pusiausvyra, stiprinama skeleto ir raumenų sistema, ugdomas estetikos pojūtis ir didinama judesio laisvė. Vaikai motyvuojami siekti rezultatų savo pačių labui ir mokytis prasmingai, ugdytis kritinį, kūrybinį mąstymą, sąmoningumą, kantrybę, valią ir gerinti problemų sprendimo įgūdžius.

Treniruotės jaunuoliams, Royal abonementas, kaina 55 eur/mėn, įeina visos kitos klubo teikiamos paslaugos, išskyrus papildomai mokamas, 9 mėn. laikotarpis su 9 įmokomis mokant kas mėnesį (iki birželio 1d.). Perkant 1 mėn. narystę kaina 79 eur.