Kalorijų skaičiuoklė

Sužinokite Jums rekomenduojamą kalorijų dienos normą.

Norėdami sužinoti rekomenduojamą kalorijų dienos normą, užpildykite laukelius apačioje. Arba atvykite ir atlikite testą „NORMA“.

Rekomenduojama kalorijų dienos norma, norint išlaikyti dabartinį svorį

Lytis:

Prašome įvesti informaciją
Skaičiuoti

Norint numesti arba priaugti svorio, labai svarbu atrasti tinkamą balansą tarp suvartojamų ir sudeginamų kalorijų. Tam Jums pasitarnaus mūsų kalorijų skaičiuoklė.

Kiek kalorijų reikia suvartoti, norint numesti svorio?

Jei norite numesti svorio, turėtumėte kasdien suvartoti 500 kalorijų mažiau nei Jums rekomenduojama dienos kalorijų norma. Taip pat šias kalorijas galite sudeginti sportuodami. Idealu, jei suderintumėte ir mažesnį kalorijų kiekį, ir treniruotes. Jei sumažinsite suvartojamų kalorijų kiekį 500 – pavyzdžiui, 250 sureguliuodami mitybą ir 250 treniruodamiesi – kiekvieną savaitę vidutiniškai turėtumėte numesti apie pusę kilogramo.

Nepamirškite, itin svarbu suvartoti ne mažiau nei 1200 kalorijų per dieną, nebent metate svorį su specialistų priežiūra.

Kalorijų deficitas

Norėdami numesti svorio, turite valgyti ir gerti mažiau kalorijų, nei jų sudeginate. Tai vadinama kalorijų deficitu. Jei suvartojate daugiau kalorijų nei sudeginate, kalorijų deficito nėra ir svoris nemažėja. Yra du būdai, kaip padidinti kalorijų deficitą: pakeisti tai, ką ir kiek valgote, ir sportuoti.

Kiek kalorijų reikia suvalgyti per dieną?

.Suaugusioms moterims reikia nuo 1600 iki 2400 kalorijų per dieną, o suaugusiems vyrams – nuo 2000 iki 3000 kalorijų per dieną, teigiama naujausioje

Apskritai, jei savo įprastoje mityboje sumažinsite 500-1000 kalorijų per dieną, per savaitę numesite maždaug 1 svarą (0,5 kg)

1 500 kalorijų per dieną daugumai žmonių būtų laikoma mažu kalorijų kiekiu ir paprastai nerekomenduojama vartoti ilgą laiką.

Kiek kalorijų yra 1 kg?

1 kg riebalų yra 7700 kcal (kcal = kalorija). Tai reiškia, kad, norėdami sudeginti 1 kg riebalų, turite turėti 7700 kalorijų deficitą. Atsižvelgiant į tai, kad vidutinis paros suvartojamų kalorijų kiekis gali būti nuo 1800 iki 2400 kcal, tam, kad sudegintumėte tiek riebalų, prireiks šiek tiek laiko.

Kaip galiu sudeginti 1000 kalorijų per dieną?

Bėgimas. Bėgiodami galite sudeginti nuo 11 iki 17 kalorijų per minutę, tačiau tikslūs skaičiai priklauso nuo to, kiek sveriate ir kaip greitai bėgate.

CrossFit.
Didelio intensyvumo intervalinė treniruotė.
Važiavimas dviračiu.
Irklavimas.
Elipsinis treniruoklis.
Ėjimas

 

Kiek kalorijų sudeginsite per 30 minučių ėjimo?

Priklausomai nuo jūsų svorio, 30 minučių greito ėjimo galite sudeginti 100-200 kalorijų. Tai darydami bent 5 dienas per savaitę galite sudeginti 500-1000 kalorijų per savaitę. Jei vaikščiodami norite sudeginti daugiau kalorijų, stenkitės vaikščioti ilgiau nei 30 minučių.

Kalorijų skaičiavimas

Norint išlaikyti sveiką svorį, reikia subalansuoti suvartojamų kalorijų kiekį su organizmo suvartojamu kiekiu. Tačiau kiek kalorijų jums reikia? Šį skaičių galima tiksliai apskaičiuoti laboratorijoje, tačiau tikslią apytikslę vertę galite gauti ir naudodamiesi raclub.lt kalorijų skaičiuokle.

Jei norite numesti šiek tiek svorio, ši skaičiuoklė taip pat gali jums padėti siekti šio tikslo. Sveikas priminimas: Prieš pradėdami svorio metimo planą, visada pasitarkite su gydytoju arba registruotu dietologu.

Sporto Klubas Vilniuje raclub.lt