Andrius

Fizinio aktyvumo, kūno rengybos treneris Asmeninis treneris Mitybos specialistas

<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $post_title in <b>/home/raclub/domains/raclub.lt/public_html/wp-content/themes/raclub/tpl-treneriai.php</b> on line <b>97</b><br />

Stengiuosi būti universalus, todėl padedu žmonėms su įvairiausias tikslais bei problemomis.

Galiu sustiprinti Jūsų kūna, padidinti raumenų masę bei jėga, apmažinti ar pilnai panaikinti juosmeninės dalies, kaklo bei menčių zonos skausmus, pagerinti Jūsų judesių amplitudes tvarkant mobilumo bei lankstumo problemas.

Kiekvieną naują klientą per pirmąją treniruotę ištestuoju ir nustatatęs kūne esančius disbalansus, parenku atitinkamus korekcinius pratimus juos tvarkyti. Todėl nepriklausomai ar norite tapti tvirtesnis, stipresnis, funkckionalesnis ar raumeningesnis – aš esu tas treneris, kurio Jums reikia.

Esu pasiruošęs padėti kiekvienam iš Jūsų, kuris nusprendžia dėl savęs padaryti daugiau, nei daro kiti. Jei rimtai žiūri į savo sveikatą ir supranti, kad žmogui judėjimas ir fizinis aktyvumas yra neatsiejama gyvenimo dalis (ypatingai šiomis dienomis!) ir manai, kad tau reikalingas treneris, nedvejok.

Išmokysiu tave judėti metodiškai ir techniškai. Nebebūsi pasimetęs/usi sporto salėje. Norinčius, treniruotėse paspausiu, pamotyvuosiu taip, kad nebus kur dėtis.

Susisiek, susitark ir pradėk!

Prisijungimo prie The Royal Athletic Club proga, kiekvienam naujam klientui DOVANOJU pirmąją įvadinę treniruotę nemokamai!

Susisiekti: +370 602 27792