Kokią aerobikos rūšį rinktis?

Aerobikos pratimai

 

Aerobika – viena populiariausių sporto šakų, ypač tarp moterų. Šiandien pasaulyje suskaičiuojama daugiau nei 30 aerobikos programų ir šis skaičius kasmet vis didėja. Aerobikos mados nuolat keičiasi, atsiranda vis naujų krypčių bei raidos tendencijų… Sporto klubų programose mirga įvairūs negirdėti pavadinimai. Kaip susigaudyti šioje įvairovėje ir išsirinkti sau tinkamą programą? Kuo jos skiriasi? Visų pirma reikėtų išsiaiškinti, ko jūs siekiate – sulieknėti, sutvirtinti raumenis, padidinti sąnarių lankstumą bei organizmo tonusą, sustiprinti širdies ir kvėpavimo sistemų darbą? O gal tiesiog – fiziškai „išsikrauti“ po sunkios darbo dienos ar patirti gerų emocijų? Pagal šiuos kriterijus ir pasirinkite sau tinkamiausią užsiėmimą. Aptarkime keletą populiariausių aerobikos rūšių, įtrauktų į mūsų sporto klubo programą.

Slow&Strong – ramiems ir ištvermingiems

aeorobika

Lėta funkcinė, kombinuota jėgos, ištvermės, koordinacijos ir lankstumo pratimų treniruotė, skirta sutvirtinti kūną ir formuoti proporcingą siluetą.
Slow&Strong treniruotės metu lavinamas lankstumas, gerinama koordinacija ir formuojama taisyklinga laikysena bei mankštinami visi kūno raumenys, ypač dubens ir nugaros. Šios treniruotės – žemo intensyvmo be choreografinių elementų, todėl puikiai tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms, norintiems išlaikyti dailias kūno formas ir tonusą. Pratimų įvairovė ir jų sujungimas priverčia iš tiesų paprakaituoti, tame ir didžiausias netikėtumas. Ateik ir nustebink save!

Functional Flow daugiafunkcinis būdas judėti!

Vidutinio intensyvumo, kūno mobilumo ir stabilumo lavinimo treniruotė. Jos metu funkcinių pratimų pagalba tuo pat metu lavinamos kelios raumenų grupės bei sanarių mobilumas, tokiu būdu paruošiant kūną saugiai judėti didesnėmis amplitudėmis (pvz. slidinėti, kaituoti, ir pan.), dirbti su didesniais svoriais. Taip pat pabrėžtinai įdarbinamas visas juosmens raumenynas (nugaros ir preso raumenys) stabilumui išlaikyti. FLOW (judėjimas sraute) elementas suteikia treniruotei judesių vientisumo ir susiliejimo su savo kūnu jausmą. Funcional Flow treniruotės išskirtinės savo daugiafunkciškumu – kiekvienas pratimas perkelia jūsų sąnarius per visą jų judesių diapazoną, todėl jūs įdarbinate daugiau raumenų skaidulų ir tuo pat metu aktyviai „pratempiate“ visą kūną.

Body Sculpt – Tobulinkite kūno linijas su malonumu!

Body Sculpt –  universali treniruotė puikiai tiks siekiantiems įvairių tikslų: tiek trokštantiems numesti svorio, tiek norintiems sustiprinti visą kūną ar tiesiog palaikyti puikią formą ir gerą savijautą. Treniruotė pradedama tradiciniu aerobikos apšilimu ir pereina į pratimus, skirtus stiprinti raumenis, palaikyti tonusą. Pasipriešinimui naudojami, svareliai gumos, taip pat rankų ir kojų svoriai. Patikėkite – turėti gražų kūną gali kiekvienas!

Circuit optimalus rezultatas komandoje!

Dinamiška visam kūnui skirtų judesių treniruotė, kuri lavina jėgą, ištvermę, šuolį ir koordinaciją. Treniruotės metu naudosime įvairias sportavimo priemones:  Core Bags, TRX, Plyobox, Giras, Medicininius Kamuolius, Diskus ir kt. Treniruotę sudaro apšilimas, pagrindinė dalis – pagal apibrėžtą laiką (45sek arba 1min) stotelėmis atliekami pratimai – ir trumpas nusiraminimas. Circuit metu motyvuosim vieni kitus, pasitiksim naujus iššūkius ir bendrai sieksime optimalaus rezultato. Jei esi pasirengęs tapti Circuit komandos nariu ir po intensyvios treniruotės sumušti „Hi5“ su kitais komandos nariais –  lauksime Tavęs Circuit iššūkyje!

Joga išlaisvina kūną ir sielą

treniruotės, kurių metu jogos pozos įgauna daugiau jėgos. Dinamiški jogos judesiai leidžia kardiotreniruotę papildyti ramybės aura. Treniruočių metu atiduodama pagarba rytų įtakai, bet nepamirštami ir atskiri vakaruose populiarių fitneso treniruočių ypatumai. Treniruočių metu ne tik sustiprinami pagrindiniai raumenys, įskaitant kojų, sėdmenų bei pilvo raumenis, bet ir nuraminama siela.

Stiprinami išoriniai ir gilieji viso kūno raumenys, didinamas ištvermingumas ir formuojama proporcinga figūra. Gilus statinis tempimas didina raumenų, sausgyslių ir raiščių elastingumą, gerina sąnarių paslankumą. Pusiausvyros pozos lavina pusiausvyrą ir tarpraumeninę koordinaciją, ugdo sąmoningą judesio kontrolę bei leidžia geriau pažinti savo kūną

Atgal