Gimnastika vaikams*

*Gimnastika vaikams, Royal abonementas, kaina 59 eur/mėn, įeina visos kitos klubo teikiamos paslaugos, išskyrus papildomai mokamas, galima lankytis ir kitomis dienomis, 9 mėn. laikotarpis su 9 įmokomis mokant kas mėnesį (iki birželio 1d.). Perkant 1 mėn. narystę kaina 89 eur.

 

Sveikas, gražus, dailiai sudėtas vaikas!

Čia rūpi kiekvieno vaiko fizinė ir emocinė gerovė. Tėvai sako jų vaikai čia laimingi, vaikai sako: „geriausia mokytoja“.
Pagrindiniai vykdomos veiklos uždaviniai:
1) saugios aplinkos kiekvienam vaikui ir visiems kartu kūrimas ir užtikrinimas, atsižvelgiant į raidos ypatybes, charakterio savybes ir pan;
2) ryšio su kiekvienu ugdytiniu kūrimas ir palaikymas, padedant įveikti individualius iššūkius, kliūtis ir baimes viso proceso metu;
3) kokybiškų gimnastikos technikų, judėjimo įgūdžių, koordinacijos, panaudojant įvairiausių žaidimų, scenarijų metodus bei integracijas, mokymas.

Realizuodami visus tris uždavinius mes siekiame pagrindinės veiklos misijos, kad patyrimai ir džiaugsmas judant salėje persikeltų ir už jos ribų, taip taptų vertybe bei gyvenimo dalimi.

Treniruočių turinys:

a) fizinių gebėjimų lavinimas (ypatingai daug dėmesio skiriama koordinacijai, reakcijai bei lokomocijai)
b) aerobinės gimnastikos elementų technikos mokymas (špagatai, šuoliukai, kampai ir kita)
c) akrobatikos pradmenys („saulutės“, kūlvirsčiai, stovėsenos, tilteliai ir kita)
d) prevencinės užduotys pėdoms ir laikysenai
e) atsiskaitymai 2k/metus (renginiai ir tėvams, ir vaikams)
f) žaidimų, scenarijų intergracijos
h) individualios, grupės ir komandinės užduotys
i) pasitikėjimo savimi, atsakomybės bei kūrybiškumo ugdymas
j) ir dar daug priedų ir naujienų 🙂

Treniruotė 6-12 m. berniukams ir mergaitėms, nukreipta į viso kūno stiprinimą, sveikatinimą, fizinių ypatybių lavinimą ir judėjimo džiaugsmą. Užsiėmimai remiasi sportinės gimnastikos pagrindais, susideda iš lankstumo, akrobatikos ir jėgos pratimų. Jų metu visapusiškai lavinamas fizinis pajėgumas, gerinama laikysena, koordinacija, pusiausvyra, stiprinama skeleto ir raumenų sistema, ugdomas estetikos pojūtis ir didinama judesio laisvė. Vaikai motyvuojami siekti rezultatų savo pačių labui ir mokytis prasmingai, ugdytis kritinį, kūrybinį mąstymą, sąmoningumą, kantrybę, valią ir gerinti problemų sprendimo įgūdžius.